Skip to main content

Zabezpieczanie karoserii pojazdu folią bezbarwną – kiedy to się opłaca?

By 28 kwietnia 202116 grudnia, 2021Aktualności
folia ochronna na samochodzie

Jeśli podobnie jak my kochasz swój samochód i zastanawiasz się, czy istnieje sposób na zabezpieczenie karoserii swojego pojazdu przed uszkodzeniami mechanicznymi i promieniami UV, który będzie zarówno opłacalny, jak i będzie gwarantował dożywotnio jakość i pełnię swych możliwości, to wiedz, że ten artykuł jest specjalnie dla ciebie. Zaleźliśmy rozwiązanie, o którym chcemy ci opowiedzieć, sami je sprawdziliśmy i będąc zachwyconymi jego efektami, pragniemy się nim z Tobą podzielić. Jest to bezbarwna folia ochronna Premium Shield. Już teraz poznaj jej możliwości i zapomnij o troskach związanych z dbałością o lakier Twojego auta.

Jakie korzyści niesie ze sobą zastosowanie folii ochronnych na karoserii?

Na początku warto zadać sobie podstawowe pytanie o to, czego szukamy, myśląc o zabezpieczeniu karoserii naszego samochodu? Bo jeśli myślą Państwo o powierzchni, która z upływem lat nie będzie blaknąć i pozwoli karoserii na zjawiskowe prezentowanie się nawet po zastosowaniu niewymagających zabiegów pielęgnacyjnych, to warto rozważyć zastosowanie bezbarwnych folii ochronnych, których jesteśmy jedynymi promotorami posiadającymi odpowiednie certyfikaty jakości w regionie lubelskim. Na co jeszcze można liczyć, stosując ten rodzaj zabezpieczenia karoserii? Przede wszystkim można wybierać zakres zabezpieczenia karoserii auta, jaki chcemy zastosować. W wersji Basic najbardziej ekonomicznym z wariantów mogą Państwo pokusić się o nałożenie warstwy ochronnej na reflektory, klamki oraz progi auta, czyli te części, które są najbardziej eksploatowane i tym samym najczęściej ulegają uszkodzeniom. Innymi często wybieranymi wariantami są Front Bikini, który obejmuje elementy narażone na zderzenia (zderzak, reflektory, frontalna część maski i lusterka boczne, błotniki), a także Full Front, który jest poszerzony o całą maskę, nadszybie i elementy zawarte w wersji Basic. Są to rozwiązania bardzo praktyczne, będące złotym środkiem pomiędzy ceną zabezpieczenia najbardziej narażonych na uszkodzenie fragmentów nadwozia a możliwymi do zminimalizowania faktycznie mogącymi powstać usterkami. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy także dwie ostatnie możliwości zabezpieczenia karoserii. Pierwsza zapewnia pokrycie całej lakierowanej karoserii auta, w drugiej wybierają Państwo wyłącznie dowolne elementy, jak np. ranty, progi wewnętrzne lub zewnętrzne itp. Wybierając jakikolwiek z wymienionych wariantów ochronnych, w dłuższej perspektywie zaoszczędzą sobie Państwo troski o mogące powstać uszkodzenia, rysy i pęknięcia, jednocześnie zapewniając sobie beztroski komfort jazdy wybranym autem.

Ekologiczność zastosowania folii ochronnych Premium Shield

Oprócz wymienionych korzyści, które przyniesie nam zastosowanie bezbarwnej folii ochronnej na karoserii naszego auta, niewątpliwą zaletą ich zastosowania dla środowiska będzie także fakt, że są one bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Proces produkcji folii ochronnych oraz ich długoletnia przydatność do użycia sprawia, że folie ochronne typu Premium Shield nie przyczyniają się do zatruwania środowiska. Nie wymagają one bowiem używania do ich aplikacji trujących środków chemicznych, a dodatkowo posiadają dożywotnią gwarancję jakości, zapewniając swoim użytkownikom ochronę przez mogącymi powstać na karoserii pęknięciami czy nieestetycznymi zażółceniami, które w przypadku zastosowania innych środków ochrony karoserii wymagałyby ponownej aplikacji powłoki chroniącej maskę auta. Trudno zatem o przecenienie takiego rozwiązania, jakim jest folia ochronna Premium Shield, bo czy może się nam opłacać coś bardziej od odpornej na odpryski, zarysowania powierzchni tworząca niewidzialną ochronę folia, która uchroni karoserię naszego samochodu przed uszkodzeniami?